4.6
(74)

Як не платити мікрозайми?

Ви брали кредит в МФО чи в банку і віддали борг, а через місяць-два приходить повідомлення про те, що борг наявний. І коли, ви наприклад, виплачували по заборгованості думали, що все Слава Богу полегшало, але не тут то й вийшло.

На жаль сьогоднішні кількість шахрайських схем, які продукують фінансові компанії просто зашкалює. Тому треба пам’ятати про дуже важливі аспекти, не спішіть платити борг, якщо вам не нададуть на руки перше: довідку про відсутність заборгованості і друге: довідку про закриття рахунку, де сформувалася відповідна кредитна історія.

Якщо вам цього не нададуть, то немає практично жодної гарантії, що через місяць, через два, через тиждень вам не прийде новий лист “щастя”, що ви маєте відповідно заборгованість. Навіть про відсутність боргу довідка не говорить, що боргу нема. Треба чітко розуміти, що цих два підтверджених факти, довідка чи це фінансова установа, банк обов’язково вам повинні одразу надати, як тільки ви внесли гроші в касу. Щоб ви закрили борг і на сьогодні у вас відсутній відповідно борг. І також про закриття відповідного рахунку.

Дивіться відео по темі:

16:15

✅ Натискайте на номер телефону і отримайте допомогу юриста(067) 490 96 94

Багато випадків, коли людина борг повернула, а рахунок залишився відкритим, там відсотки починають капати, а там ще щось з минулого хвіст тягнеться і починається нарахування відсотків. Тому, щоб повністю все закрити, дійсно потрібно розуміти, що вам не пришлють відповідного “щастя” про наявність боргу після того, коли ви його сплатили – це дійсно мати на руках відповідні документи і найголовніше зберігати їх не менше трьох років, так само як квитанцію про сплату боргу (в темному місці).

Як не платити кредит?

За яких умов варто сплатити борг за родича чи близького, коли вам дзвонять відповідно з колекторських установ чи установи цих МФО: манівео, швидкі гроші і тому подібне.

За умови:

  1. Якщо вони нададуть розрахунок заборгованості;
  2. Якщо вони нададуть довідку про закриття рахунку і відсутність боргу;
  3. Якщо вони скасують штрафні санкції;

За такими умовами рекомендація повністю погасити відповідні кредити, але ще добре подумати чи ваша добро не буде сприяти тому, що ваш рідний родич знову не пішов і не взяв відповідні кредити думаючи, що якщо цього разу пройшло, той на наступний раз пройде.

Перш ніж іти і погашати відповідні борги вашого родича у швидких займах, дуже добре пам’ятайте про ці рекомендації:

  • актуальний розрахунок заборгованості
  • дають довідку про погашення боргу І відсутність претензій, закриття рахунку
  • скасовують штрафні санкції, ви платите їм мінімальну суму позики і відсотки

Штрафні санкції, як правило скасовуються, коли відповідні представники фінансових установ бачать, що ви маєте конкретні кошти погасити одразу всю суму і тому в принципі можна з ними торгуватися.

Що буде якщо не платити Мікрозайми?Якщо не платити кредит МФО, то вам почнуть надходити дзвінки. Дзвінки від самої мікропозики та від колекторів. Від колекторів надходять, якщо МФО передала права вимоги за вашим договором.

Колекторська організація працює за агентським договором МФО, колекторська організація працює нічим не краще, ніж служба стягнення, власна служба стягнення мікропозик тому, що власна служба мікропозик діють тими ж самими методами, нітрохи не відрізняються від колекторських. Вони починають постійно дзвонити не тільки вам, а і вашим близьким, родичам, друзям, знайомим, колегам.

Советуем посмотреть отзывы заемщиков которые решили свои проблемы с кредитом или выиграли суды с кредиторами.


✅ Для записи на консультацию адвоката, и получения помощи по:

1. Списанию от 30% до 90% кредита

2. Защите от коллекторов

3. Снятию ареста с имущества

И другим вопросам

➡ Жмите по номеру: (067) 490 96 94


Читайте также

Как работают коллекторы и как себя с ними вести

Как противостоять частным исполнителям?

Как оспорить проценты после решения суда?

3 комментария

  • Юрій

    Добрий день. У мене 35 тисяч у ТОВ » Укрпозика» також інші онлайн позики але на менші суми. Попав в боргову яму, прекридитовувався шоб повернути попередні позики, але в МФО з кожним перекридитуванням все більші проценти, тому дойшло до такого що вже не хватає зарплати навіть платити за проценти. Вже прострочки два тижня. Дзвінками замучили!, вже просто не беру трубки, тому що договоритись з ними не реально!, лунають тільки погрози. Писав письмові звернення із заявами на реструктуризацію боргу, але ніхто не йде на зустріч. В мене питання: що мені робити?, і чи можна оплачувати частинами тіло кредиту через банківські касси, в графі платник вказувати себе, а в графі призначення платежу: » в рахунок оплати за тіло кредиту по договору №…..», і зберігати квитанції на випадок якщо подадуть в суд. Порадьте будьласка як краще зробити в даній ситуації.

Добавить комментарий

Пожалуйста, поставьте Вашу оценку странице.

Нажмите на звезду чтобы оценить.

Рейтинг 4.6 / 5. Голосов: 74

Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.

Пост был Вам полезным?

Сохраните у себя в соц.сети чтобы не потерять

Списание до 80% кредита, жмите
Переходи - победная практика и решения судов
Связаться с нами 063 460 51 00
Заказать звонок

Спасибо.
В ближайшее время с вами свяжется менеджер для записи на консультацию.