5
(3)

Адвокат по Кредитах. Юридична Допомога Боржникам з Кредитами.

Українці набрали чималу кількість кредитів у банках, серед яких іпотеки та автокредити. Після стрибка валютного курсу 2014-го багато позичальників стали боржниками, відчули на собі, хто такі виконавці та колектори.

Але необхідні уроки винесені не були. Кілька років тому, коли на ринок фінансових послуг вийшли макрофінансові організації (МФО), до них буквально почали вистроюватись черги. Людей приваблювала легкість оформлення мікропозик, без перевірки кредитної історії та збору купи документів. Клієнтів МФО не відлякували захмарні відсотки – 0,7-1,9% за кожен день користування позикою.

Звоніть по номеру телефону: (067) 490 96 94 та отримайте допомогу юриста

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Як результат, тисячі боржників, судові тяганини зі стягнення заборгованості, виконавчі провадження, арешти майна, а віднедавна – ще й автоматичне списання коштів з банківських рахунків боржника. На фоні цього всього спостерігається розквіт колекторської діяльності. Боржникам вочевидь потрібен захист. І такий захист можуть забезпечити кредитні юристи, які цілеспрямовано спеціалізуються з розробки алгоритмів правової допомоги боржникам.

Адвокати по кредитах – в чому полягає допомога.

Звернення до кредитного адвоката дає змогу боржнику чітко зрозуміти свою поточну ситуацію: що загрожує найближчим часом та як можна розв’язати проблему з найменшими витратами.

Важливо! Борг так чи інакше платити доведеться. Будь-яка «боргова амністія» – це міф. Водночас, суму боргу можна суттєво зменшити через списання відсотків, комісій, пені, штрафів. Цього можна домогтися двома шляхами:

  1. Через переговори з кредитором;
  2. Через викуп кредиту у банку;
  3. Через суд с банком чи з іншою мікро фінансовою організацією.

Кредитні юристи та адвокати Адвокатського Об’єднання «Головко та Партнери» готові супроводжувати вас, як на першому, так і на другому, і третьому шляху. Наші фахові знання та чималий досвід дозволяють запропонувати прийнятні рішення навіть за наявності складник проблем.

Звоніть по номеру телефону: (067) 490 96 94 та зипишіться на консультацію до юриста

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Що може для вас зробити юрист по кредитах.

Особливості допомоги боржникові залежать від того, хто саме в даний момент його кредитор:

  1. Якщо банк, то розглядаються варіанти реструктуризації чи пролонгації кредиту (для позичальників банків на стадії ліквідації пропонується викуп боргу через фінансову компанію);
  2. Якщо МФО, то можливий варіант закриття кредиту з дисконтом чи оскарження в суді незаконно нарахованих відсотків та штрафів (не рекомендований варіант – рефінансування, тобто взяття нової позики в іншій кредитній установі з метою погашення старого боргу);
  3. Якщо колектори (у разі перевідступки права вимоги за кредитом від банку чи МФО), то ведуться перемовини про закриття боргу одним платежем зі знижкою – зазвичай колектори викуповують борги у кредиторів пулам за 10-90% від повної вартості, тому цілком можуть надати знижку боржникові.

Важливо! Усі ці варіанти розв’язання проблеми з боргом за кредитом можна реалізувати тільки за підтримки юриста. Іноді боржники платять напряму колекторам, втрачають гроші, але лишаються з боргами.

Юридична консультація кредитного адвоката – що отримаєте.

Вже після першої консультації в адвоката по кредитах ви отримаєте план дій: що варто зробити і від чого слід утриматись. На консультації розставляються крапки над «і»:

  1. Ви побачили в інтернеті оголошення про видалення даних з бази МФО, це можливо чи ні?
  2. Суд виніс заочне рішення за позовом банку щодо стягнення боргу, відкрито виконавче провадження: ви зможете перетнути кордон чи це заборонено?
  3. Приватний виконавець стягує з вас борг за виконавчим написом нотаріуса, це можливо якось зупинити чи ні?

Звоніть по номеру телефону: (067) 490 96 94 та зипишіться на юридичну консультацію

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Послуги юриста по кредитах. Найголовніше.

Підсумуємо:

    1.Кредитний юрист АО «Головко та Партнери» має необхідні знання та досвід, щоб вам допомогти.

    2.За потреби будуть проведені переговори з кредитором та/ або факторинговою компанією для закриття кредиту.

    3.Ваші інтереси будуть захищатися в суді, якщо буде оскаржуватись кредитний договір чи, приміром, виконавчий напис нотаріуса.

    4.Будь зроблені необхідні кроки для закриття або тимчасового відтермінування виконавчого провадження, зняття арештів з майна та інші обмеження боржника.

Адвокат по кредитах картинка
Адвокат по кредитах

Адвокат по кредитам.

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Добавить комментарий

Пожалуйста, поставьте Вашу оценку странице.

Нажмите на звезду чтобы оценить.

Рейтинг 5 / 5. Голосов: 3

Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.

Пост был Вам полезным?

Сохраните у себя в соц.сети чтобы не потерять

Списание до 80% кредита, жмите
Переходи - победная практика и решения судов
Связаться с нами 063 460 51 00
Заказать звонок

Спасибо.
В ближайшее время с вами свяжется менеджер для записи на консультацию.