5
(2)

Легалізація криптовалюти в Україні.

На початку вересня в Україні на законодавчому рівні нарешті затвердили криптовалюту та операції з віртуальними активами – відповідний законопроект підтримали 276 народних депутатів. 21 вересня закон був направлений на підпис президенту. Для українців така подія означає появу чітких та зрозумілих “правил гри” на криптовалютному ринку.

Новий закон по криптовалюті.

Закон, безумовно вагомий і своєчасний, з огляду на те, що за даними аналітичної компанії Chainalysis (США) наша країна у цьому році займає четверту позицію в рейтингу глобального індексу використання криптоактивів, випередивши таких потужних гравців на міжнародному крипторинку, як Америка і Китай. Щодо результатів 2020-го року – то ми знаходимось у топ-10 країн, які найбільше заробляють на біткоїнах.

Такі дані свідчать про те, що українцям дійсно цікава тема віртуальних активів, вони розбираються в темі криптовалют і знають способи заробляти на ній. Але ж до сих пір криптовалюта не була офіційно дозволена, а отже і заробітки на ній можна віднести до умовно “сірої зони” доходів. Тобто тривалий час були відсутні гарантії для учасників ринку та законні можливості юридично захищати свої права на криптовалютні збереження у судах.

Телефонуйте за номером: (067) 490 96 94 – та записуйтесь на юридичну консультацію по криптовалюті.

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Ухвала Верховною Радою закону “Про віртуальі активі” покликана суттєво зміни стан речей. Для зарубіжних інвесторів Україна тепер має шанс стати привабливою з погляду ринку криптовалюти, а це в свою чергу сприятиме розвитку економіки та позиціонуванню сильної країни в IT-сфері на міжнародній арені. Крім того, створюються сприятливі умови для того, щоб компанії реєструвалися в Україні, а не за кордоном. Адже від цього бюджет країни тільки виграє: будуть сплачуватися податки, а підприємці отримають захист в правому полі.

Заперечувати той факт, що майбутнє стоїть за розвитком цифрових грошей та високих технологій в сучасних реаліях видається безглуздим. Коронакриза, викликана пандемією covid-19, суттєво збільшила зацікавленість великих корпорацій і традиційних інвесторів у цифрових активах. І це не дивно, бо не намагатися заробити на криптовалюті – означає втратити колосальні можливості. Та й прогноз засновника найбільшої у світі криптобіржі Binance Чанпена Чжао обіцяє нам суттєве зростання вартості біткойна: з 48 000 $ за поточним курсом до 100 000 $ у майбутньому.

Біткойн легалізован фото
Біткойн легалізован.

Телефонуйте за номером: (067) 490 96 94 – отримуйте консультацію спеціаліста.

Укажите, пожалуйста, свое имя и номер телефона:

Наразі Україна стає в один ряд з країнами, які вже легалізували криптовалюту, а це Німеччина, Сингапур та Люксембург.

Якщо вам цікава тема заробітку на криптовалюті, ви шукаєте легальні шляхи використання криптоактивів, або ж просто цікавитесь розвитком криптоіндустрії в Україні, вам варто знати правові механізми такої діяльності. Звісно, ви можете почерпнути необхідні знання, споглядаючи відео-ролики фін-експертів на youtube, або ж самостійно вивчати тонкощі інвестування в криптовалюту, перечитуючи закон “Про віртуальі активі”. Але є більш простий, але набагато надійніший шлях – звернутися за реальною консультацію до експертів у Адвокатського Об’єднання “Дмитро Головко та Партнери”. Очна зустріч з фахівцем з інвестування у цифрові активи дасть вам чіткі відповіді та корисні поради, які оминути ризики та почати заробляти на криптовалюті.

Не баріться, адже з 1 до 31 жовтня компанія пропонує ще й знижку на консультацію по заробітку на віртуальній валюті з промокодом “crypta/крипта”.

Читайте також корисну інформацію:

Допомога адвоката по кредитах;

Як виграти суд з банком;

Як зняти арешт з майна;

Юрист по розлученню;

Виконавче провадження.

Укажите пожалуйста свое имя и номер телефона:

Добавить комментарий

Пожалуйста, поставьте Вашу оценку странице.

Нажмите на звезду чтобы оценить.

Рейтинг 5 / 5. Голосов: 2

Пока нет голосов! Будьте первым, кто оценит этот пост.

Пост был Вам полезным?

Сохраните у себя в соц.сети чтобы не потерять

Списание до 80% кредита, жмите
Переходи - победная практика и решения судов
Связаться с нами 063 460 51 00
Заказать звонок

Спасибо.
В ближайшее время с вами свяжется менеджер для записи на консультацию.